Sme komunita podporujúca street culture, spájajúca kultúry, krajiny a najmä talentovaných ľudí. Hrdo sa hlásime k inšpirujúcim kolaboráciám ako je práve táto!

Ako sme už spomínali, nie sme len festival a Slovenský pohár v skateboardingu 2019 bude s účasťou VIBE! Zastávka skateboardingového pohára v rámci VIBE festivalu je novinkou a už v sobotu 6.7.2019 v Námestove privítame jazdcov SUPRA Skate team-u. V histórií SR sme tu ešte nemali mená takéhoto formátu, a to konkrétne: Chad Muska, Tom Penny, Spencer Hamilton, Lizard King, Clint Walker, Sascha Daley, Dee Ostrander. Američania sa vám predstavia so svojou exhibíciou, ktorá bude spojená aj s autogramiádou.

Súťažné kategórie Skateboardingového pohára sú rozdelené na juniorskú (-16 rokov) a seniorskú (+16 rokov) kategóriu. Víťazi budú vyhlasovaní na hlavnom stage-i v rámci VIBE festivalu priamo USA skatermi. Okrem skalných skaterov radi privítame nových účastníkov pohára, keďže jednou z priorít pre nás je prehlbovať motiváciu k jazdeniu a povedomie o skateboardingu na Slovensku.

Skateboarding pochádza z ulice a bol od začiatku priamo spájaný s pouličnou kultúrou. Hip-hop a skateboarding jednoznačne patria k sebe, preto sme veľmi radi, že sa naše cesty spojili a dokážeme tým na VIBE vyhovieť aj priaznivcom adrenalínových športov. Spolupráca skateboardingu a VIBE festivalu má obrovský potenciál a posúva všetky zúčastnené strany, čím sa snažíme zlepšovať podmienky a kvalitu eventov pre vás!

Detaily o Slovenskom pohári v skateboardingu sú na sociálnych sieťach Slovak skateboarding, alebo a pod hashtagom #slovakskateboarding. Buďte na VIBE feste 2019 v Námestove 5. júla a zažite najväčší zážitok svojho skejterskeho života!