Aj ty si niekedy skákal pod stage-om a rozmýšľal si, aké je to stáť na ňom? Máš nejaký talent, cítiš, že si v niečom dobrý, baví ťa to, len nemáš priestor ukázať sa?

VIBE festival ponúka práve aj takúto možnosť – zažiariť novým tváram, zviditeľniť sa a ukázať svoj talent! Jedinečná možnosť vystupovať s hviezdami dnešnej scény na jednom stage-i a stačí tak málo – tvoriť/venovať sa nejakej forme street art. Sme poctení, že práve VIBE komunita môže pomáhať touto formou, pretože vieme, že začiatky sú vždy ťažké.

Robíš rap? Beatbox? Street art? Tancuješ? Jazdíš skate? BMX? Alebo niečo iné ? Natoč všetko čo vieš na krátke prezentačné video s témou VIBE a vystúp na festivalovom stage-i !

Súhrn pravidiel súťaže:

Deadline na zaslanie súťažného videa: 28. jún 2019 23:59
Vyhlásenie výhercov: 30. jún 2019
Výhercovia: 2 + 2 (2 budú vybratí na základe počtu likes od verejnosti v súťažnom albume na FB, 2 budú vybratí VIBE komisiou)

EDIT: Pôvodný deadline na zaslanie súťažného príspevku bol do 24. júna. Na základe mnohých žiadostí od vás sme sa rozhodli deadline presunúť na 28. jún. Tí, ktorí ešte príspevok nestihli poslať, majú šancu tak urobiť ešte do piatku a tí, ktorí už príspevok poslali, majú viac času na hajpovanie svojho videa u svojich priateľov.

Súťažné videá zasielaj na samuel@vibefest.sk a nenechaj si ujsť príležitosť prejaviť svoj talent! My sa už tešíme, koho nového privítame v našom programe. Budeš to možno práve TY!

VÝHRA okrem toho, že sa staneš súčasťou našej rodiny, získaš aj:

  • Priestor na hlavnom stage-i ! ( alebo iné, podľa druhu prezentujúcej subkultúry )
  • Vecné ceny od partnerov !
  • 2 x permanentka
  • Prekvapenie !

SÚÚÚŤAŽ ❗️ Odpáliš 💥 VIBE 19 💥 ❓

Chceš byť súčasťou VIBE ❓Na jednom stage s HVIEZDAMI ❓ Ceny od partnerov ❓Viac info 👉 http://bit.ly/2X6lXzZ

Zveřejnil(a) VIBE Festival dne Neděle 26. května 2019