Najvýznamnejšie udalosti VIBE festu sa ťahajú už od roku 2016 a bola to teda poriadna jazda! Odkaz VIBE sa ihneď rozšíril po celom Slovensku a aj za hranice – Spread the culture!

Rok 2016… Vtedy to celé začalo. Nápad členov tímu Nahodsa.sk to dotiahol do obrovskej show, ktorá baví východ a najnovšie už celé Slovensko. Ale poďme pekne po poriadku… Začínajúca vízia prepojenia streetového sveta v rámci festivalu nabrala na obrátkach v lete 2016. Zrod dnes už známeho VIBE festu, a teda nultý ročník sa uskutočnil v júli v amfiteátri na Zemplínskej Šírave. Už vtedy akcia obsiahla obrovské mená slovenskej scény a line-up bol naozaj zaujímavý pre fanúšikov hip-hopu. Kombinácia hudby, beatboxu, tanca, graffiti a všetkého, čo street culture prináša, zožala veľký úspech a začínala sa tvoriť silná komunita, podporujúca túto formu umenia. A tým bol počiatočný cieľ naplnený. Dajte si #tb prostredníctvom aftermovie:

Rok 2017 znamenal veľkú výzvu – latka bola pomerne vysoko a bolo by fajn obhájiť si miesto na scéne medzi letnými festivalmi. Navyše nastala zmena miesta konania z amfiteátru na Motel Kamenec (toto miesto funguje do dnes ako domovská zastávka VIBE festivalu). Ako to už pri open air býva, celá organizácia môže fungovať na 110%, počasie si aj tak niekedy urobí vlastný program. Ego vystihol atmosféru festivalov slovami ,,keď prší, prší na všetkých“. Napriek tomu, že počasie nebolo dopriate, VIBE to ustál na výbornú. Chceli by ste to vidieť? Nech sa páči official aftermovie:

Ďalšiu zastávku VIBE festu priniesol rok 2018! Letné festivaly šlapali, tak prečo nepridať zimnú edíciu? Tento krok sa dá považovať za veľmi správny, pretože VIBE sa posunul na západné Slovensko – do Trenčína, a tým sa zas viacej priblížil fans. 2 stage plné kvalitných interpretov nenechali úspech dlho čakať. Spojenie elektronickej hudby s hip-hopom udržuje VIBE v trende a prináša širší záber festivalu. Všetci si prídu na svoje a to je predsa cieľom kvalitnej zábavy, ktorú si môžeš pripomenúť v nasledujúcich aftermovies.

VIBE Fest – EXPO Center Trenčín 2018 /OFFICIAL Aftermovie/

💥Zverejňujeme ❌OFFICIAL Aftermovie❌💥 Ak si nebol tak si vychutnaj ten VIBE z Trenčianského VIBE Festu☝🏻🔥🔥V Trenčíne sa vidíme už o rok‼️Tešíme sa na LINE-UP! Bude to HROT💯🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜

Zveřejnil(a) VIBE Festival dne Čtvrtek 15. března 2018

 

🚨Official Aftermovie VIBE 2018

Vidíme sa v roku 2019 Ďakujeme ❤🎥 Wilman media

Zveřejnil(a) VIBE Festival dne Středa 25. července 2018

A tak sme sa dopracovali do súčasnosti – rok 2019. 3 zastávky VIBE? Je to tam! Za pomerne krátky čas sa VIBE enormne rozšíril, či už v lokalite, alebo obsahovo. V tomto čase máme za sebou úspešnú zimnú edíciu v Trenčíne. Official Aftermovie:

VIBE Fest – EXPO Center Trenčín 2019

Zverejňujeme oficiálne aftermovie z druhého ročníka zimného❄️VIBE Festu, ktorý sa uskutočnil 15.2.2019 v priestoroch trenčianskeho EXPO Center. Príjemne sa usaď a precíť túto jedinečnú atmosféru🔥.Trenčín, vidíme sa o rok na treťom ročníku✌🏻.Prípravy na letné festivaly v 📍Námestove a na 📍Zemplínskej šírave sú v plnom prúde, tak sa pridaj do eventov a sleduj aktuálne dianie‼️.aftermovie by Matej Babuka🎞.Veľké ĎAKUJEME patrí partnerom festivalu:• Hlavní partneri- Nicolaus Vodka- Budiš- Excelent• Partneri- Nahodsa.sk- The Streets- Lazgashop.sk- Elite Barber- Kebabizna- MOON Socks- Laugotaxi- Alcohol Killer

Zveřejnil(a) VIBE Festival dne Neděle 17. března 2019

A teraz chystáme letnú klasiku – Zemplínsku Šíravu a novinku – Námestovo! Kto zažil aspoň jednu zo zastávok VIBE festivalu naisto spozoroval, že line-up nikdy nie je jednotvárny. Uznávame old school a dokonca interpreti na VIBE festoch premiérovo odpalujú svoje show s novými albumami (Ego, DMS), ale dávame šancu a dostávame do povedomia aj new school. VIBE vždy podporoval inakosť a originalitu a keď je niečo kvalitné, treba to podporiť! VIBE vďačí svojmu úspechu práve Vám, našim skalným aj novým fans, ktorí ho pomáhate šíriť stále ďalej. VIBE fest a celý organizačný tím Vám ďakuje, dostali sme sa spoločne tam, kde sme chceli byť od debutu – tvoríme spolu nezabudnuteľné eventy a to je najviac! Budeme radi, keď nám ostanete verní aj na zastávkach 5.-7.7.2019 po prvý krát v Námestove a 12-14.7.2019 na Zemplínskej Šírave.